Műszaki értékesítőt keresünk

Jelenleg munkatársat keresünk  műszaki értékesítői pozícióba kaputechnikai alkatrészek és elektromos kapunyitó automatikák területére.

Feladatok

- beérkező megrendelések teljeskörű feldolgozása (számlázástól a termék beszerzésen át, csomagolási munkán keresztül egészen a futárszolgálatnak történő átadásig)

- szaküzletben értékesítés, személyes vásárlók kiszolgálása, napi adminisztrációs feladatok elvégzése

- ügyfélszolgálati kapcsolattartás, rendelések kezelése, nyomon követése, reklamációs ügyek kezelése

- műszaki szaktanácsadás/segítségnyújtás

- árajánlatkérések kidolgozása

- raktárkészlet folyamatos rendezése, beérkezett áruk fogadása, kézi mozgatás - fizikai jellegű munkavégzés

Elvárások

- műszaki beállítottság, műszaki ismeret és érdeklődés

- erős számítógépes ismeret (adatkezelés, internet, word, excel)

- jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

- önálló munkavégzés

- jó fizikum

- pozitív szemlélet

- B kategóriás jogosítvány

Előny:

-  műszaki vagy villamos ipari végzettség (műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus stb)

-  elektromos ismeretek

 - hasonló területén szerzett tapasztalat vagy barkácsáruházban értékesítői/eladói tapasztalat

Munkavégzés helye és ideje:

2071 Páty (Pest megye), Hétfőtől – Péntekig 7.00 – 16.00-ig.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem. Barátságos, családias környezetben várjuk új munkatársunkat egy innovatív és fiatalos csapatban, ahol aktív tagja lehet egy fejlődő webáruház és kaputechnikai szaküzlet mindennapjainak.

A jelentkezést, fényképes önéletrajzzal a tolnay.anett@rollergate.hu email címre várjuk, nettó bérigény megjelölésével valamint egy rövid motivációs levél csatolásával.

Még nem regisztrált?  Regisztráció
Bejelentkezés
OK
A weboldalon feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák.