Jelenleg munkatársat keresünk  áru összekészítő / raktáros pozícióba.

Feladatok

- webáruházi megrendelések összekészítése, csomagolása

- kimenő számlák tartalmának összekészítése, tételes ellenőrzése, kiadása

- beérkező áru fogadása, raktárban elrendezése, cikkezése

- megrendelések feldolgozása (számlázás, összekészítése, csomagolása)

- raktár rendezése, tisztán tartása, kialakítása

- vásárlóknak műszaki tanácsadás személyesen és telefonon

Elvárások

- erős fizikum
- jó megjelenés
- jó kommunikációs képesség
- pozitív látásmód
- önálló munkavégzés
- erkölcsi bizonyítvány - tiszta előélet

Felelősség

- webáruházi csomagok feladott tartalmáért
- leltár felelősség

Előny

- korábbi raktárosi pozíció
- műszaki ismeretek, műszaki beállítottság és érdeklődés, elektromos ismeretek
- azonnali kezdés

Munkavégzés helye és ideje

2071 Páty (Pest megye), Hétfőtől – Péntekig napi 4 vagy 6 órában megbeszélés szerint.  Szombat és vasárnap zárva tartunk.

Amit kínálunk

Versenyképes bejelentett bér + bejárás vagy bérlet + egyéb juttatás. Barátságos környezet, innovatív légkör, fiatalos csapat.

Emailen fényképes önéletrajzzal az info@rollergate.hu email címre várjuk, nettó bérigény megjelölésével.

Még nem regisztrált?  Regisztráció
Bejelentkezés
OK
A weboldalon feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák.