Műszaki értékesítőt keresünk

Jelenleg munkatársat keresünk értékesítői asszisztens pozícióba.

Feladatok

- online érkező megrendelések feldolgozása, számlázása

- csomagok feladása (futárszolgálati csomagcímke készítés, megrendelések összekészítése és becsomagolása, futárnak átadása)

- ügyfélszolgálati kapcsolattartás a vásárlókkal (rendelések, reklamációk kezelése)

- árufogadás, kézi anyagmozgatás, 6 méteres vasanyagok anyagkiadása - fizikai jellegű munkavégzés

- napi adminisztrációs feladatok

- vásárlók kiszolgálása, értékesítés a szaküzletben

Amit várunk

- műszaki beállítottság, műszaki érdeklődés

- erős számítógépes ismeret (adatkezelés, internet)

- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

- pozitív szemlélet

- önálló munkavégzés

- jó fizikum

- B kategóriás jogosítvány

Előny

- hasonló területen szerzett munkatapasztalat

- barkácsáruházban értékesítői tapasztalat

- műszaki vagy villamos ipari végzettség (műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus stb)

-Ügyviteli rendszer ismerete (Vector, SAP)

- angol nyelvtudás (írásban)

- Microsoft Office magas szintű ismerete (word, excel)

Munkavégzés helye és ideje

2071 Páty, Torbágyi út 0134/73 hrsz, Hétfőtől – Péntekig 7.00 – 16.00-ig.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és egyéb kiegészítésekkel várjuk új munkatársunkat. Fiatalos csapatunk tagjaként betekintést nyerhet egy fejlődő webáruház életébe és aktív részese lehet szakkereskedésünk fejlesztésének.

Kezdés

 Megbeszélés szerint, akár azonnal is

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a tolnay.anett@rollergate.hu email címen a bérigény megjelölésével lehet vagy a lenti űrlap kitöltésével.

Még nem regisztrált?  Regisztráció
Bejelentkezés
OK
A weboldalon feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák.